«Посмішка завжди в моді» - під такою назвою 29 квітня в бібліотеці ім. В. Короленка відбулася розважальна програма для членів клубу «Завжди душею молоді». Епіграфом до заходу стала пісня Е. П'єхи «Люди, посміхніться світу!».
Посмішки і сміх були супутниками присутніх на протязі всього вечора. Ведучі заходу Хребто В.О. і Абросимова Н.В. подбали про те, щоб члени клубу отримали якомога більше позитивних емоцій. На вечорі звучали цікаві факти з життя великих артистів: Фаїни Раневської і Юрія Нікуліна. Присутні із задоволенням взяли участь у грі «Артисти розмовного жанру».
|
|
|
Глаголічева В.С., учасниця народного ансамблю «Мрія», заспівала частівки під акомпанемент баяніста клубу А.М. Скрипниченко. Рева В.М. і Удовик Л.О. інсценували українську народну пісню «Гандзя». Вразив своїм виконанням пісень член клубу О.О. Кірсанов. Сатиричні вірші письменників 18-19 століть прочитала С.А. Кисельова, а Оніпко А.Ф. розсмішила всіх українськими гуморесками. Закінчилася зустріч друзів чаюванням і зарядом гарного настрою.
Позитивні емоції мають позитивний вплив на самопочуття людини, тому необхідно впускати в своє життя більше посмішок і сміху - це принесе чималу користь для здоров'я.
|
|
|
Немає коментарів:
Дописати коментар