До 32-ої річниці аварії
на Чорнобильській АЕС бібліотекарі
підготували репортаж «Спадщина Чорнобиля
у 21-му сторіччі», слухачами
якого стали учні середньої ланки ЗОШ № 2 і № 3. Захід був проведений у
вигляді круглого столу, за
яким обговорювали нові
дані вчених
і журналістів про причини
техногенної катастрофи 20
сторіччя. Бібліотекар
представив огляд літератури
«Під полиновою зорею», який допоміг розкрити
масштаб трагедії. Учасники заходу
переглянули відео репортаж Нового
каналу «Чорнобиль перетворюють
на курорт».
|
|
|

Немає коментарів:
Дописати коментар