На початку травня в бібліотеці триває підготовка до Дня
пам’яті та примирення і Дня перемоги. В читальному залі оформлена
виставка-експозиція «Степом, степом йшли у бій солдати». На виставці поруч з
репродукціями картин військової тематики розміщені твори художньої і
публіцистичної літератури про Другу світову війну.
Вже відбулися заняття бібліотечних гуртків «Пізнайко», «Чомусики» і «Мудрогелія», під час
яких діти взяли участь у майстер-класі з флористики «Маки – квіти пам’яті».
|
|
|
Під
час заходів бібліотекар познайомила гуртківців з історією виникнення в Україні
символу пам'яті полеглих у війні у вигляді квітки маку. В народі кажуть: маки
цвітуть там, де була пролита козацька кров. А ще, з давніх-давен в нашій країні
мак - символ української народності, це один з 12 основних квіток українського
національного віночка, а також невід'ємний елемент українських вишиванок і
рушників. Він є оберегом від нечистої сили і символізує з одного боку - красу,
сонце, свободу, гордість, а з іншого - кров і смерть.

Немає коментарів:
Дописати коментар