14 грудня в Україні
відзначається День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС – день, коли ми висловлюємо шану
та вдячність тим, хто віддав своє здоров’я і навіть життя для подолання
наслідків однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства.
“26
квітня 1986 року сталася катастрофа на Чорнобильській АЕС. Ліквідатори ціною
свого життя й здоров’я зупинили наслідки трагедії, рятуючи мільйони. Сьогодні
ми вшановуємо їхню мужність, самопожертву та відданість.”
“Ми не маємо права забути. Схиляємо голови перед героями.

