17 травня в бібліотеці ім.
В.Г.Короленка відбулося свято вишиванки під назвою «Щастя для дитини вишивала
мати», присвячене Дню вишиванки. Школярі молодших класів, учасники гуртка
«Чомусики», які взяли участь у заході, прийшли в святковому вбранні - у вишитих сорочках. Бібліотекар розповіла читачам про історію
цього самобутнього свята, яке бере свій початок дванадцять років тому. Діти
дізналися які традиції підтримуються на День вишиванки, згадали прислів’я
про сорочку. Хлопчики та дівчатка розповідали які квіти вишиті на їх сорочках,
які кольори переважають на вишиванках. Святкового настрою додавали українські
пісні про: "Моя сорочка-вишиванка", "Вишиванка",
"Вишиваночка", які лунали під час заходу.
Наприкінці заходу, діти
взяли участь у декількох іграх. Вони з азартом розплутували стрічки-нитки та
пов’язували рушники сватам з закритими очима. Свято усім сподобалося і діти
залишилися задоволеними.
Немає коментарів:
Дописати коментар