вівторок, 3 квітня 2018 р.

Вечір пам’яті Т.Г. Шевченка


В останню неділю березня в бібліотеці відбулося чергове засідання членів клубу «Завжди душею молоді». Захід було присвячено пам’яті Т.Г.Шевченко і названо рядками з поезії митця «Минають дні, минають ночі...».
Кожен з присутніх підготував до заходу інформацію про одну з сторінок життя великого поета: дитинство, юність, літературну творчість, художню творчість, арешт і заслання, звільнення, смерть і поховання.

На вечорі пам’яті звучало багато віршів поета. Гаму емоцій викликало виконання хором пісні «Реве та стогне Дніпр широкий». Ще не одна пісня на слова Тараса Григоровича лунала з уст присутніх. Виступили всі бажаючі, адже учасники клубу активні люди. Закриваючи вечір пам’яті, прочитали «Заповіт» Т. Шевченка і поезію М. Некрасова «На смерть Шевченка».
Крім розглядання головної теми зустрічі заходи клубу завжди містять традиційні рубрики: розповідь про календарні свята місяця і привітання іменинників. Чоловіча половина клубу привітала жінок віршами і піснями з минулим святом 8 березня, поговорили про всесвітній день поезії і міжнародний день театру.

Заряджені позитивним настроєм, члени клубу попрощалися до наступної зустрічі.

Немає коментарів:

Дописати коментар