Ігрова програма «Хто багато читає, той мене впізнає» відбулась
для найменших школярів. З азартом діти змагались в командній грі за звання
найкращого читача. Першачки відповідали на питання казкової вікторини, вгадували
казкових героїв в грі «Плутанина», відновлювали послідовність подій в казках та
збирали пазли на швидкість. За результатами конкурсів переможці отримали медалі
з надписом «Найкращій читач». На прощання бібліотекар закликала маленьких
школярів до читання и познайомила з новинками дитячої літератури.
Немає коментарів:
Дописати коментар