четвер, 19 квітня 2018 р.

Зустріч з лікарем "Якби я знав..."

        Одним із головних напрямків роботи бібліотеки є робота з молоддю, популяризація літератури про здоровий спосіб життя, профілактика шкідливих звичок: наркоманії, паління, вживання алкоголю. 7 квітня відзначався всесвітній день здоров’я. До цієї дати в бібліотеці відбулася бесіда - застереження  «Якби я знав..», присвячена проблемі наркоманії. Наркоманія - це трагедія суспільства. На сьогоднішній день наркотики вживають 1,5 мільйонів українців. В світі 250 мільйонів хворих наркоманією (4% населення), від якої кожного дня вмирає 330 людей.
На зустріч з лікарем-методистом ЦПМСД Українцем А. Г. завітали учні 8-А і 8-Б класів ЗОШ№3. Під час заходу присутні розглянули історію виникнення наркотиків, соціальні причини наркоманії, питання «Чому наркомани залучають до наркотиків інших, та як уникнути вживання страшного зілля», а також історії знаменитостей - жертв наркотиків.
Лікар звернув  увагу учнів на небезпеку психологічної деградації людини, яка вживає  наркотики. Головне - це профілактичні заходи і відповідальність кожної людини за своє здоров’я  та життя.



Немає коментарів:

Дописати коментар