Одним із
головних напрямків роботи бібліотеки є робота з молоддю, популяризація
літератури про здоровий спосіб життя, профілактика шкідливих звичок:
наркоманії, паління, вживання алкоголю. 7 квітня відзначався всесвітній день здоров’я.
До цієї дати в бібліотеці відбулася бесіда - застереження «Якби я знав..», присвячена проблемі
наркоманії. Наркоманія - це трагедія суспільства. На
сьогоднішній день наркотики вживають 1,5 мільйонів українців. В світі 250 мільйонів
хворих наркоманією (4% населення), від якої кожного дня вмирає 330 людей.
На зустріч з лікарем-методистом ЦПМСД Українцем А. Г. завітали учні 8-А і
8-Б класів ЗОШ№3. Під час заходу присутні розглянули історію виникнення
наркотиків, соціальні причини наркоманії, питання «Чому наркомани залучають до
наркотиків інших, та як уникнути вживання страшного зілля», а також історії знаменитостей
- жертв наркотиків.
Лікар
звернув увагу учнів на небезпеку
психологічної деградації людини, яка вживає
наркотики. Головне - це профілактичні заходи і відповідальність кожної
людини за своє здоров’я та життя.
|
|
|
Немає коментарів:
Дописати коментар