середа, 27 лютого 2019 р.

«Упала сотня на Майдані»

21 лютого в бібліотеці відбувся вечір-реквієм «Упала сотня на Майдані», під час якого школярі вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Бібліотекар розповіла про події, які трапилися в Києві на Майдані Незалежності під час Революції гідності у 2013-2014 рр.. На екрані телевізора демонструвалися відеоролики: «Українська революція – Євромайдан», «Небесна сотня. Герої не вмирають», «Реквієм по Небесній сотні». Лунали зворушливі вірші. Бібліотекар закликала усіх присутніх згадати у молитвах героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє і згуртуватися для зміцнення власної держави. Кожен з учнів перейнявся почутою інформацією. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих героїв.



Немає коментарів:

Дописати коментар