21 лютого в бібліотеці відбувся вечір-реквієм «Упала
сотня на Майдані», під час якого школярі вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної
Сотні. Бібліотекар розповіла про події, які трапилися в Києві на Майдані
Незалежності під час Революції гідності у 2013-2014 рр.. На екрані телевізора
демонструвалися відеоролики: «Українська революція – Євромайдан», «Небесна
сотня. Герої не вмирають», «Реквієм по Небесній сотні». Лунали зворушливі вірші.
Бібліотекар закликала усіх присутніх згадати у молитвах героїв, які поклали
свої голови за наше майбутнє і згуртуватися для зміцнення власної держави. Кожен
з учнів перейнявся почутою інформацією. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували
пам’ять загиблих героїв.
|
|
|
Немає коментарів:
Дописати коментар