☢️Щорічно 14 грудня ми вшановуємо учасників
ліквідації наслідків найбільшої техногенної аварії в історії людства – аварії
на Чорнобильській АЕС.
Частки
радіоактивних речовин, що потрапили назовні внаслідок аварії на четвертому
реакторі АЕС, розпадатимуться ще довгі роки, але людська пам’ять та шана героям
Чорнобиля за їхній подвиг і самопожертву не обмежені в часі та житимуть вічно.
Глибока
вдячність вам, шановні ліквідатори, за самовідданість, мужність та героїчний
подвиг заради усіх нас.
Зичемо
вам міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба!
До
вашої уваги відеоогляд «Чорнобиль у кіно».

Немає коментарів:
Дописати коментар