29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Цього дня девʼять років тому під час виходу сил АТО з оточення під Іловайськом російське керівництво порушило домовленості і ворожі збройні сили впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових. Тоді полягло 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні. Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи. Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.
З нагоди відзначення цієї памʼятної дати Центральна міська бібліотека та бібліотека -філія №3 прийняли участь в культурно-інформативній акції «НЕЗАЛЕЖНІ НАЗАВЖДИ». Працівники бібліотеки провели майстер-клас з виготовлення соняшника з підручних матеріалів та провели Вуличну акцію «Незалежні назавжди» з врученням перехожим виготовлених соняшників, основною метою яких є поширення обізнаності населення про історію виникнення пам’ятної дати, популяризація символу скорботи за загиблими на Донбасі українськими героями – соняшника.
Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх рідних.
Вічна пам’ять загиблим!

Немає коментарів:
Дописати коментар