Сьогодні 37 роковини
наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства.
У ніч на 26 квітня 1986 року о
01:23 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС прогримів потужний вибух,
який вщент зруйнував реактор. Наслідки аварії залишаються предметом обговорення
світової наукової спільноти до сьогодні.
🇺🇦Ніколи не забудемо подвигу
ліквідаторів і ціни, яку Україна і світ
заплатили за ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС, яка триває досі!
🙏🏻Вічна шана героям Чорнобиля!
Пам’ятаємо!
Немає коментарів:
Дописати коментар