До Міжнародного дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в бібліотеці ім. В.
Короленка відбулися хвилинки корисних порад «Перша медична допомога». Участь у
заході взяли школярі 4-х класів ЗОШ №2. Бібліотекар розповіла дітям про
небезпечні ситуації, які трапляються в житті з дітьми і з дорослими, і пояснила, що треба робити в таких випадках і яку допомогу треба чинити. На практиці бібліотекар продемонструвала, як
накладати пов’язку на голову - «Чепець» і на руку - «Рицарську рукавичку», після чого діти з
захопленням почали практикуватися один на одному. Наприкінці
заходу бібліотекар побажала школярам цікавого і безпечного літнього відпочинку.
Немає коментарів:
Дописати коментар