середа, 29 травня 2019 р.

Хвилинка корисних порад "Перша медична допомога""


До Міжнародного дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця  в бібліотеці ім. В. Короленка відбулися хвилинки корисних порад «Перша медична допомога». Участь у заході взяли школярі 4-х класів ЗОШ №2. Бібліотекар розповіла дітям про небезпечні ситуації, які трапляються в житті з дітьми і з дорослими, і пояснила, що треба робити в таких випадках і яку допомогу треба чинити. На практиці  бібліотекар продемонструвала, як накладати пов’язку на голову - «Чепець» і на руку - «Рицарську рукавичку», після чого діти з захопленням почали практикуватися один на одному. Наприкінці заходу бібліотекар побажала школярам цікавого і безпечного літнього відпочинку.


Немає коментарів:

Дописати коментар