середа, 21 лютого 2018 р.

Вшанування пам’яті героїв Майдану

20 лютого в Україні вшанували подвиг учасників Революції Гідності. Година пам’яті відбулась і в бібліотеці-філії № 3 ім. В. Короленка. У заході взяли участь учні 4-в класу ЗОШ №3. Школярі почули розповідь про загиблих на Майдані  краматорців Сергія Бондаріва та Івана Пантелєєва. Пам’ять про них увічнена на меморіальних дошках, встановлених в ЗОШ №9, ЗОШ №10 і Машинобудівному коледжу ДДАМ. Розповідь бібліотекаря супроводжувалась відеопереглядом хроніки подій тих часів і прослуховуванням пісні «Пливе кача», яка стала гімном-реквіємом Євромайдану.
Значне місце в заході зайняло голосне читання твору Галини Кирпи «Мій тато став зіркою». Це історія дівчинки, тато якої загинув на Майдані. Книга викликала у дітей співчуття до героїні твору. Такі історії і події примушують замислитися над тим, що люди, які поклали життя на майдані, об’єднали громадян з усіх куточків нашої країни, вони стали справжніми героями, названими Героями Небесної Сотні.





          Для читачів абонементу бібліотеки підготовлена патріотична викладка художніх і публіцистичних творів під назвою «Знаємо і пам’ятаємо!».



Немає коментарів:

Дописати коментар