11 січня відзначається Всесвітній день
«спасибі». З цієї нагоди для дітей з гуртків «Чомусики» і «Мудрогелія» був
проведений урок чемності «Спасибі» - слово чарівне». Маленьких читачів бібліотеки
познайомили з художніми творами на тему ввічливості: оповіданнями В.Сухомлинського
«Для чого говорять «спасибі», В. Осеєвої «Чарівне слово» і запропонували
здійснити подорож в країну «Спасибі». Для цього діти виконали ряд завдань,
серед яких необхідно було знайти відмінності між жителями країни «Спасибі» і
іншими людьми і подолати чотири естафети. Гуртківці з азартом взяли участь у
заході і залишилися задоволені.
|
|
|
|
|
Немає коментарів:
Дописати коментар